دوره “آموزش جامع” روشی موثر و کاربردی برای فراگیری “تحلیل و معامله” در بازار معاملات ارزهای خارجی و اونس طلا می باشد. این دوره به شکل ویدیوهای آموزشی مالتی مدیا طراحی شده است، و شامل ۳۰ ساعت ویدیوی آموزشی، در قالب ٢٢ جلسه درس (۱۵٢ مبحث) می باشد.

در این دوره آموزشی مدرس دوره مباحث تکنیکال و فاندامنتال را به صورت گام به گام از سطوح مقدماتی تا پیشرفته مطرح و با مثال های متعدد دانشجو را هدایت کرده، تا در انتها به یک جمع بندی از مباحث رسیده و آن را در یک روش کاربردی، به صورت یک استراتژی معاملاتی بکار گیرد.‎

پس از خرید این دوره آموزشی، لینک دانلود دوره برای شما ایمیل میشود، و دسترسی شما به دانلود تمامی جلسات (۲۲ جلسه – ۱۵۰ مبحث) باز شده و می توانید آنها را دانلود کرده و در روی کامپیوتر خود با سیستم عامل ویندوز، ذخیره کرده و به صورت آفلاین توسط برنامه مخصوص نمایش محتوای دوره، مطالعه بفرمایید.

هزینه این دوره آموزشی ۱۵۰ هزار تومان می باشد. برای سفارش و خرید دوره اینجا کلیک کنید.

توجه: در صورتیکه از طریق ایران بوس آنلاین در بروکر فیبوگروپ افتتاح حساب کنید و حداقل آن را به میزان ۱۰۰ دلار شارژ کنید، با درخواست شما از طریق ایمیل، لینک دانلود این دوره آموزشی به صورت رایگان برای شما ایمیل می شود.


سوالات مرتبط