نحوه واریز و برداشت ریالی برای مشتریان ایران بورس آنلاین به صورت زیر می باشد:

چگونه به حساب فارکس خود پول واریز کنم؟

 

هنگام واریز ریالی یا شارژ اکانت خود (که شما مایل هستید ریال بپردازید و در حساب معاملاتی فارکس خود دلار دریافت کنید) ما شماره حساب های بانکی به همراه شماره کارت های مربوطه به شما اعلام می کنیم و همچنین نرخ شارژ را به اطلاع شما می رسانیم. یعنی به اطلاع شما می رسانیم که برای شارژ هر دلار چه مقدار ریال باید بپردازید. شما مبلغ مورد نظر را به حساب بانکی واریز می فرمایید و از طریق فرم مخصوص ثبت اطلاعات واریزی به ما اطلاع می دهید. ما پس از بررسی واریز ریالی، معادل دلاری را به حساب معاملاتی فارکس شما منتقل می کنیم. راهنمای (پی دی اف) تصویری استعلام نرخ و شارژ حساب به صورت گام به گام را از اینجا دریافت کنید.

چگونه از حساب فارکس خود پول برداشت کنم؟

 

هنگام برداشت از حساب (که شما مایل هستید دلار های موجود در حساب معاملاتی فارکس خود را به صورت ریالی دریافت کنید) ما فرم ها و دستورالعمل های مربوطه را در اختیار شما می گذاریم. شما با تکمیل کردن و ارسال فرم ها در واقع به کارگزار فارکس دستور می دهید که مقدار مشخصی از موجودی حساب معاملاتی شما را (به صورت دلار) کسر کند و پس از کسر آن و تایید کارگزار، شما می بایست یک شماره شبای حساب و شماره کارت بانکی به ما از طریق فرم مخصوص ثبت اطلاعات برداشت و شماره کارت بانکی اعلام فرمایید، تا ما معادل ریالی آن برداشت را به حساب بانکی شما واریز کنیم.

زمان لازم برای انجام واریز و برداشت ریالی به حساب فارکس چقدر است؟

 

زمان لازم برای شارژ یا واریز به حساب معاملاتی فارکس چند ساعت در همان روز کاری و زمان لازم برای برداشت حداقل یک روز کاری می باشد.

برای استفاده از خدمات ایران بورس آنلاین می بایست حساب شما در فهرست مشتریان ایران بورس آنلاین باشد، برای این منظور این راهنما را مطالعه نمایید.


سوالات مرتبط