برای اینکه به متاتریدر لاگین کنید می بایست از قبل حساب واقعی یا حساب دمو افتتاح کرده باشید (راهنمای افتتاح حساب دمو). همچنین می بایست متاتریدر را در کامپیوتر خود نصب کرده باشید. (برای راهنمای نصب متاتریدر کلیک کنید)

پس از اینکه برنامه متاتریدر۴ را باز کردید، در صورتی که پیامی مربوط به افتتاح حساب یا لاگین به حساب روی صفحه بود آن را ببندید. از بالای صفحه منوی File گزینه Login to Trade Account را انتخاب کنید.

یک پنجره باز می شود که از شما، لاگین حساب ، پسورد و سرور می خواد. (لاگین حساب همان شماره حساب شما در بروکر که با شماره آی دی کابینه شخصی شما تفاوت دارد)
این اطلاعات در هنگام افتتاح حساب از طرف بروکر برای شما ایمیل شده است. می بایست اطلاعات را عینا از متن آن ایمیل کپی و پیست نمایید . مراقب باشید در هنگام کپی کردن، کاراکتر فضای خالی کپی نشود.

نکته مهم این است که می بایست سرور را عینا همان سروری که در ایمیل افتتاح حساب بروکر قید شده است درج کنید.  (راهنمای انتخاب سرور حساب واقعی فیبوگروپ) (راهنمای انتخاب سرور دموی فیبوگروپ)

اگر مایل هستید که اطلاعات لاگین و پسورد شما در متاتریدر ذخیره شود و هر بار آن را تایپ نکنید، در انتها گزینه Save Account Information را تیک بزنید.

پس از آن دکمه لاگین را فشار دهید.


سوالات مرتبط