می توانید از کابینه شخصی خود همانند افتتاح سایر حساب ها، یک حساب سی تریدر افتتاح نمایید. با این تفاوت که نوع حساب را در زمان افتتاح می بایست cTrader NDD انتخاب نمایید. افتتاح، شارژ و مدیریت حساب سی تریدر همانند سایر حساب هاست و تفاوتی ندارد.

برای شروع وارد کابینه شخصی شوید. از اینجا می توانید وارد کابینه شخصی خود شوید. اگر نمی دانید کابینه شخصی چیست، اینجا را کلیک کنید. اگر پسورد آن را در اختیار ندارید یا نمی توانید به آن وارد شوید، اینجا را کلیک کنید.

در کابینه شخصی مطابق تصویر زیر، در قسمت حساب های معاملاتی، بر روی دکمه سبز رنگ “افتتاح حساب” کلیک کنید:

real account 01
چگونه می توانم یک حساب سی تریدر افتتاح کنم؟ 10

از پنجره ای که باز می شود، مشخصات حساب را انتخاب نمایید. برای حساب سی تریدر می بایست نوع حساب را cTrader NDD را انتخاب نمایید.

real account ctrader 01
چگونه می توانم یک حساب سی تریدر افتتاح کنم؟ 11
  1. نوع حساب را cTrader NDD انتخاب کنید
  2. نوع ارز حساب را دلار آمریکا USD انتخاب کنید
  3. میزان لوریج را بر اساس روش معاملاتی خود به میزانی که مایل هستید از لیست مشخص کنید و توجه داشته باشید که در آینده می‌توانید از طریق کابینه شخصی مقدار لوریج حساب خود را تغییر دهید. (راهنمای تغییر لوریج حساب واقعی فیبوگروپ)
  4. دکمه افتتاح حساب را بزنید

پس از کلیک بر روی دکمه افتتاح حساب، در پنجره جدید باز شده، شماره و مشخصات حساب معاملاتی شما نمایش داده می شود و همزمان این شماره و اطلاعات حساب به همراه پسورد تلفنی روی ایمیل‌تان از سمت بروکر ارسال می شود.

real account ctrader 02
پس از افتتاح حساب cTrader NDD باید برای ادامه جهت لاگین در حساب‌تان به ایمیل خود مراجعه کنید.

پس از افتتاح حساب بلافاصله مشابه تصویر زیر بروکر برای شما ایمیل شماره حساب و پسورد تلفنی را ارسال می‌کند.

real account ctrader 04
ارسال پسورد تلفنی و شماره حساب به ایمیل مرتبط با حساب.

پسورد تلفنی: از پسورد تلفنی می‌توانید زمانی که به نرم افزار معاملاتی خود دسترسی ندارید(مانند قطعی اینترنت) از طریق تماس تلفنی با بروکر فیبوگروپ و اعلام این پسورد، بروکر شما را به عنوان صاحب حساب شناخته و می‌توانید دستورات معاملاتی خود را مانند بستن یک معامله و … را صادر کنید.

نکته: در آینده در صورت نیاز می‌توانید پسورد تلفنی را از طریق کابینه خود، بخش حساب های معاملاتی تغییر دهید.

مهم: همچنین در ادامه بروکر یک ایمیل با عنوان Account linked to cTrader ID ، برای‌تان ارسال میکند که لینک اتصال به پلتفرم تحت وب با “سی‌تریدر آی‌دی مرتبط با حساب” در آن قرار دارد. ایمیل مذکور را باز کرده و روی گزینه Launch cTrader بزنید.

real account ctrader 05
چگونه می توانم یک حساب سی تریدر افتتاح کنم؟ 12

مطابق با تصویر ذیل، اگر از قبل پسورد و “سی‌تریدر آی‌دی” تعیین و تایید نکردید، باید ایمیل مرتبط با حساب و پسورد انتخابی خود را وارد کنید و روی گزینه CREAT ACCOUNT بزنید تا بروکر پسورد و حساب (cTrader ID) برای شما معین و تایید آن را روی ایمیل ارسال کند.

در صورتی که از قبل “پسورد حساب و سی تریدر آی دی” تعیین و تایید کرده‌اید، باید روی گزینه Already have an account بزنید و با سی‌تریدر آی‌دی (cTrader ID) و پسورد مرتبط با آن وارد پلتفرم تحت وب شوید.

real account ctrader 06
در صورتی که از قبل سی‌تریدر آی دی(cTrader ID) ندارید باید در این بخش افتتاح کنید.

در صفحه جدیدی که باز می‌شود اگر پسورد “سی‌تریدر آی‌دی” خود را فراموش کرده اید میتوانید از گزینه Forgot password استفاده کنید. بروکر روی ایمیل مرتبط با حسابتان لینک بازیابی پسورد سی‌تریدر را ارسال می‌کند.

real account ctrader 07
چگونه می توانم یک حساب سی تریدر افتتاح کنم؟ 13

پس از ساخت “سی‌تریدر آی‌دی” و بازیابی پسورد مرتبط با آن می‌توانید در پلتفرم تحت وب و نیز سایر نسخه های پلتفرم سی‌تریدر در حساب یا سایر حساب های سی‌تریدر تان لاگین کنید.

real account ctrader 08
با ایمیل مرتبط با حساب یا با سی‌تریدر آی‌دی(cTrader ID) در اکانت خود لاگین کنید.

زمانی‌که در پلتفرم معاملاتی سی‌تریدر با cTrader ID لاگین میکنید مشابه تصویر زیر به همه اکانت‌های دمو و واقعی سی‌تریدر که از داخل کابینه خود در بروکر افتتاح کرده اید دسترسی دارید.

از بالا سمت راست روی حسابی که به شما نشان میدهد کلیک کنید تا سایر حساب های خود را در این پلتفرم مشاهده کنید و با کیلک روی هر کدام وارد آن حساب جهت انجام معاملات خود شوید.

real account ctrader 09
پس از لاگین در پلتفرم با cTrader ID به همه حساب های واقعی و دمو قبلی که در بروکر افتتاح کردید دسترسی دارید.

توجه: برای استفاده از خدمات “ایران بورس آنلاین” میبایست حساب شما در فهرست مشتریان ایران بورس آنلاین باشد، اگر حساب شما در لیست مشتریان ایران بورس آنلاین نیست، برای این منظور این راهنما را مطالعه کنید

* اگر فقط حساب دمو در فیبو گروپ دارید و به کابینه شخصی آن دسترسی دارید، می توانید، جهت مشاهده راهنمای گام به گام تصویری افتتاح حساب واقعی اینجا را کلیک کنیدسوالات مرتبط