۱. اطلاعات کلی

۱.۱. نام طرح تشویقی: Bonus $100 

۱.۲. شرکت کنندگان: اشخاص حقیقی به سن بلاغت رسیده که در مدت فعال بودن طرح تشویقی در FIBO Group حساب بونوسی را افتتاح کردند.

۱.۳. شرکت کنندگان در صورت تمایل می توانند با سرمایه خود حساب بونوسی را شارژ کنند.

۲. شرایط عضویت.

۲.۱. حساب معاملاتی از نوع МТ۴ Fixed را از طریق ثبت نام در سایت شرکت یا کابینۀ شخصی افتتاح کنید.

۲.۲. در حین ثبت نام گزینۀ “طرح تشویقی” انتخاب کنید.

۲.۳. طرح تشویقی “Bonus $100” را در لیست طرح های بونوسی انتخاب کنید.

۲.۴. پرومو کد بونوسی را وارد کنید و بونوس را به مبلغ ۱۰۰ دلار دریافت کنید.

۲.۵. با شارژ حساب حداقل به مبلغ ۲۰۰ دلار از طریق انتقال داخلی  از حساب عامل IB ارائه دهندۀ کد، حساب بونوسی را فعال نمایید.

۳. محدودیت ها.

۳.۱. شارژ حساب بونوسی و برداشت وجه از آن صرفاً از طریق هر کدام از حسابهای عامل IB ارائه دهندۀ کد بونوسی به شرطی که مشتری عضو گروه آن عامل IB باشد، امکانپذیر است.

۳.۲. برای برداشت بونوس مشتری لازم است حداقل ۲۰ لات استاندارد (صد هزار واحد ارز پایه) معامله بسته شده از بابت هر ۱۰۰ دلار واریز شده به حساب بونوسی (مبلغ بونوسی نیز در نظر گرفته میشود) انجام دهد.

۳.۳. برداشت سرمایه متعلق به مشتری از حساب بونوسی هیچ گونه محدودیتی ندارد. اما در صورتی که در زمان اجرای درخواست برداشت وجه (به هر مبلغی) حجم کل معاملات بسته شده در حساب کمتر از ۳ لات استاندارد (صد هزار واحد ارز پایه) از بابت هر ۱۰۰ دلار واریز شده به حساب بونوسی (مبلغ بونوسی نیز در نظر گرفته میشود) باشد، هنگام اجرای درخواست، مبلغ بونوسی به صورت خودکار حذف می شود.

مثال ۱:

– در صورتی که مشتری یک حساب بونوس ۱۰۰ دلاری افتتاح کند و با واریز ۲۰۰ دلار آن را فعال نماید، بالانس حساب بونوسی ۳۰۰ دلار (شامل ۱۰۰ دلار بونوسی و ۲۰۰دلار سرمایه متعلق به مشتری) خواهد بود.

در صورتی که بلافاصله اقدام به برداشت سرمایه متعلق به خود (به هر مبلغی از ۰۱/۰ دلار تا ۲۰۰ دلار کند،) درخواست برداشت وجه اجرا خواهد شد اما همزمان با اجرای درخواست مبلغ ۱۰۰ دلار بونوس به طور کامل از حساب حذف می شود.

– برای حذف نشدن بونوس از حساب در هنگام برداشت، مشتری می بایست حداقل ۹ لات استاندارد معامله بسته شده روی حساب انجام داده باشد. یعنی پس از ۹ لات معامله بسته شده، در صورتی که مشتری اقدام به برداشت از حساب نماید، مبلغ بونوس از حساب حذف نمی شود، همچنین در مثال مذکور در صورتی که ۶۰ لات استاندارد معامله بسته شده روی حساب انجام شده باشد، مشتری می تواند تمام موجودی حساب را (که شامل اصل مبلغ بونوس نیز می شود) برداشت کند.

مثال ۲:

– در صورتی که واریزی مشتری بیش از ۲۰۰ دلار باشد، به ازای هر ۱۰۰ دلار اضافه سه لات به حجم مورد نیاز برای برداشت بدون حذف بونوس و ۲۰ لات به حجم مورد نیاز برای برداشت اصل بونوس اضافه می شود.

– مثلا اگر مشتری علاوه بر ۱۰۰ دلار بونوس، ۳۰۰ دلار حساب را شارژ کند، و بالانس حساب به ۴۰۰ دلار برسد،

در صورتی که بلافاصله اقدام به برداشت سرمایه متعلق به خود (به هر مبلغی از ۰۱/۰ دلار تا ۲۰۰ دلار کند،) درخواست برداشت وجه اجرا خواهد شد اما همزمان با اجرای درخواست مبلغ ۱۰۰ دلار بونوس به طور کاملی از حساب حذف می شود.

برای برداشت بدون حذف بونوس می بایست ۱۲ لات و برای برداشت اصل بونوس می بایست ۸۰ لات معامله بسته شده روی حساب داشته باشد.

۳.۴. شرکت کنندگان فقط یک بار مجاز برای استفاده از این طرح تشویقی هستند.

۳.۵. فقط مشتریان جدید (که برای اولین بار در هر کدام از شرکتهای عضو هلدینگ FIBO Group حساب باز می کنند) مجاز برای شرکت در این طرح تشویقی هستند.

۴. تغییر شرایط طرح تشویقی

۴.۱. شرکت حق دارد در شرایط طرح تشویقی تغییراتی را وارد نماید و هر زمان بدون اطلاع رسانی قبلی طرح تشویقی را لغو نماید. لغو شدن طرح تشویقی شامل مشتریانی که قبلاً ثبت نام کرده اند، نمی باشد.

۴.۲. اطلاعات در مورد ایجاد تغییرات در شرایط طرح تشویقی در سایت شرکت FIBO Group, Ltd در قسمت “طرح های تشویقی موجود” منتشر خواهد شد.

۴.۳. هر گونه سوالی در مورد شرایط طرح تشویقی از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی مشتریان، گفتگوی آنلاین در سایت شرکت، ارسال “پیام شخصی” در کابینه شخصی یا با ایمیل [email protected] مطرح می شود.

۴.۴. در صورت تخلف در شرایط طرح تشویقی و یا در صورت کشف موارد سوءاستفاده از شرایط طرح تشویقی از سوی مشتری، شرکت حق دارد بدون ارائه توضیحات حساب بونوسی مشتری را حذف نماید.

 


سوالات مرتبط